Ankara Halı Yıkama Merkezine Hoşgeldiniz…

Anasayfa / Ankara Şubelerimiz / KEÇİÖREN HALI YIKAMA FABRİKASI

Keçiören ilçemizden talebin çoğalmasından dolayı servis ağımızı bu çevreden vatandaşlarımızın yararlanması için şubemizi açtık. Halılarınızın güvenli temiz ve hijyene uygun bir şekilde yıkanması ve gerekli özenin gösterilmesine tüm ekibimiz dikkat ediyoruz.

Halı Yıkama İşi Kolaydır basit bir iştir diyip geçmeyin Eğer halınız dezenfekte ve temiz yıkanmassa insan sağlığına zararları vardır. Genellikle çocuklu aillerimiz bu konuda özen göstermelidir Çünkü halılar çocuklarımızın oyun alanıdır.

Resimleri Görmek için Tıklamanız Yeterlidir.
.
Halı yıkama Fabrikası işlemleri genel olarak;
Halılarınız alınır ve genel yüzey temizliği yapılır
Sırası gelen halılara tek tek dezenfekte işlemi uygulanır
Halınız 3. aşamada Makinalı yıkama sistemine geçer ve 5 dakikalık yoğun yıkama modunda bol köpüklü olarak yıkanır.
4. aşamada Yıkanan halı durulama bölümünde yoğun tanzikli su ile tekrar yıkanır ve sıkma makinasına sokulur.
5. aşamada halınız kapalı halı kurulama bölümlerinde paketlenmek üzere bekler ve boşetlenir.

Ankara Keçiören çevresinde yıkama fabrikası olarak tek firma bizi seçtiğiniz için Teşekkür ederiz.

Keçiören halı yıkama Firması Mahallesi olarak Pınarbaşı, Sancaktepe, Şehit Kubilay, 19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Asağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Basınevleri, Çaldıran, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Kalaba, Kamilocak, Kanuni, Çalseki, Güzelyurt, Kösrelik, Sarıbeyler, Karargahtepe, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Şenlik, Şenyuva, Şefkat, Yeşiltepe, Yükseltepe, Bağlum, Hisar, Kafkas, Hasköy, İncirli, Kavacık Subayevleri, Karakaya, Karşıyaka Merkezlerimizden şirketlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

KEÇİÖREN HALI TEMİZLEME YIKAMA FABRİKASI VE MERKEZİ, KEÇİÖREN HALI YIKAMA YERLERİ VE İŞLEMLERİ, KEÇİÖREN ANKARA HALI KİLİM YIKAMA FİYATLARI